UR & KLOCKOR / Övriga ur / Fickur 13417075
nr 1341 7075
Fickur
18k guld, Genève. Bruttovikt: 23g. Diameter: 3,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:29:47
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Fickur
Kondition: slitage, skador
nr 1341 7075
Fickur
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 17 augusti 2020 |